Zaproszenie do współpracy dla okolicznych firm i rodziców naszych zawodników.

Zawracamy się do Państwa firmy z ofertą współpracy pomiędzy Wami a naszym - Młodzieżowym Klubem Sportowym Zaborze - Zabrze. Współpraca ma polegać na obustronnych korzyściach oraz pomocy w rozwoju naszego klubu, który stara się szkolić i wychowywać młodzież i dzieci z terenu Zabrza, Rudy ŚL i okolic. Jako nieliczni prowadzimy 12 roczników dzieci i młodzieży. Według ostatnich rachunków mamy zarejestrowanych 330 zawodników!

Klub nasz w zamian za drobny sponsoring może państwu zaoferować:

-możliwość skorzystania z naszych obiektów dla dzieci i dorosłych - podczas wakacji ,dni wolnych lub w innych dogodnych terminach ( boisko, stadion, szatnie, salka klubowa wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym ),

-możliwość reklamy Państwa firmy na terenie naszych obiektów (stadion, sztuczne boisko) czy stronach internetowych,

-reklamę Państwa firmy na koszulkach naszych drużyn , które podczas sezonu rozgrywają mecze na terenie całego Śląska, uczestniczą w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych (w poprzednich latach Słowacja, Francja i Niemcy),

- wspólną organizację turniejów piłkarskich , które będą pod Państwa patronatem,

oraz wiele innych pomysłów, które możemy wspólnie omówić i ustalić dokładnie dopasowując do Państwa zapotrzebowania. Nasz klub nie jest nastawiony na zarobek, lecz na szkolenie dzieci i młodzieży w jak najbardziej profesjonalny, ale tani sposób. Dlatego współpraca pomiędzy nami a Państwa firmą nie będzie dużym wydatkiem a przyniesie wiele satysfakcji państwu oraz młodzieży trenującej w naszym klubie. Mamy nadzieje że przy Waszej pomocy, nasz klub znowu będzie mógł wyszkolić następnych reprezentantów Polski. W tym momencie chcemy się pochwalić, że pierwsze kroki piłkarskie w naszym klubie stawiał były bramkarz Górnika Zabrze i reprezentacji Polski Łukasz Skorupski, naszym wychowankiem również jest Dariusz Koseła srebrny medalista olimpijski z Barcelony.

W związku z powyższa ofertą odpowiemy na każde zapytanie i mamy nadzieję, że nie zawiedziecie się Państwo na współpracy z nami.Osobą wyznaczoną do kontaktów w w/w sprawie jest Marcin Koniczek - marcin2309@vp.pl tel. 502572534

Rodzice są nieodłącznym partnerem klubu w codziennej misji edukacyjnej i wychowawczej.
To rodzice są najbliższymi motywatorami dla dzieci. Przekazują zasady rywalizacji sportowej i odkrywają talenty. Teraz mogą aktywnie wspierać klub i wziąć czynny udział w ważnych wydarzeniach z życia ich dzieci.

Serdecznie zapraszamy rodziców do wspierania naszej działalności poprzez:

Czynne uczestnictwo w treningach. Szczególnie liczne są najmłodsze grupy. Trener odpowiada za bezpieczeństwo Waszych dzieci oraz za ich sportowy rozwój. Możecie mu w tym pomóc. Zamiast czekać w holu w czasie trwania zajęć, możliwe jest uczestniczenie w nich poprzez pomoc trenerowi w utrzymaniu porządku i ujarzmieniu Waszych pociech. Jeśli sami kiedyś uprawialiście sport, tym lepiej. Co tydzień istnieje również możliwość pokopania piłki z innymi rodzicami. Osobą która zajmuje się kontaktami z wszystkimi chętnymi do współpracy jest Wiceprezes ds. Szkoleniowych Piotr Cichoń.

Organizację rozgrywek oraz dopingu dla dzieci podczas nich. Rokrocznie rodzice współuczestniczą w organizacji turniejów – pieką ciasta, pomagają zachować porządek. W czasie rozgrywek wyjazdowych - transportują zawodników.

Aktywizację dalszych członków rodzin i znajomych do wspierania młodych sportowców. Klub dysponuje ograniczonymi środkami finansowymi. Uczestniczenie w jakichkolwiek rozgrywkach przez dzieci wiąże się z wydatkami. Klub jest zmuszony finansować: organizacje imprez, sędziów, przejazdy, zakup sprzętu, wynajem hal, zużycie mediów, ubezpieczenie zawodników, badania lekarskie, startowe do rozgrywek, wynagrodzenia trenerów czy przygotowanie boisk i remonty obiektów.

Aby utrzymać wysoki poziom drużyn, konieczne jest pozyskiwanie dodatkowych dochodów. I tutaj jest miejsce dla rodzin i znajomych zawodników.

Zajmujecie się Państwo najrozmaitszą działalnością zawodową. Macie kontakt z różnymi firmami. W działalności klubu przydaje się praktycznie wszystko. I to wcale nie chodzi o jakieś wielkie kwoty. Pomocne są wpłaty rzędu kilkudziesięciu – kilkuset zł miesięcznie. W zamian oferujemy możliwość zareklamowania się na obiektach lub stronach internetowych. Można korzystać z boisk lub sali w budynku klubowym. Osobą która zajmuje się kontaktami z wszystkimi chętnymi do współpracy jest Wiceprezes ds. Organizacyjnych Marcin Koniczek.

Motywowanie dzieci do udziału w zawodach. Swoim działaniem pragniemy objąć jak największą grupę dzieci i młodzieży. Jesteśmy klubem zrzeszającym wielu młodych zawodników w i ciągle się rozwijamy. Chcemy by w drużynach było miejsce dla dzieci uczących się w klasach sportowych jak i innych szkołach. Obok dzieci z Zabrza trenuje u nas ok. 50 zawodników z Rudy Śląskiej.

Produkcję fotografii i materiałów video oraz udostępnianie ich. Rodzice wraz z trenerami prowadzą strony internetowe poszczególnych roczników. Dzielcie się posiadanymi materiałami. Jeśli chcecie zamieścić informację na oficjalnej stronie klubu proszę o kontakt mailowy pod adres zaborzezabrze@podokregzabrze.org

Powiązana galeria: