Wygrana i VII miejsce rocznika 2004.

Za nami kolejny turniej halowy rocznika 2004 o puchar ufundowany przez właściciela firmy Inwest Eko-Gaz. Tym razem nasza I drużyna była mało gościnna i zgarnęła główna nagrodę ( 4 zwycięstwa , jeden remis). Nasza druga drużyna zajęła 7 miejsce przegrywając 3 mecze (wszystkie po wyrównanych meczach jedną bramką), jeden remisując oraz jeden wygrywając. Ostateczna kolejność po zakończonym turnieju wyglądała następująco:

I miejsce MKS I Zaborze,

II miejsce GKS Katowice,

III miejsce ROW Rybnik,

IV miejsce Urania Ruda Śl. ,

V miejsce MUKP Dąbrowa Górnicza,

VI miejsce Ruch Radzionków,

VII miejsce MKS II Zaborze,

VIII miejsce Szombierki Bytom.

Bardzo dziękujemy wszystkim drużynom za udział oraz sportową walkę w każdym spotkaniu i oczywiście zapraszamy za rok. Dziękuję również sponsorowi Krzyśkowi Rysiowskiemu oraz rodzicom za pomoc organizacyjną ( w szczególności Kasi, Jankesowi nie muszę) oraz za dostarczone wypieki. Trener 2004.