Sukces rocznika 2006.

Zamieszczamy relację ze strony oraz filmik dotyczący turnieju MŁODE PIŁKARSKIE TALENTY-BĘDZIN 19.09.2015. Przykład pokazuje, że w najmłodszych rocznikach jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi w Polsce. W starszych rocznikach często zawodnicy szukają szczęścia w innych klubach. Dobrze na tym wychodzi  10-20% z nich. Wskazane, żeby ten fakt brali pod uwagę rodzice naszych zawodników i pozwalali spokojnie pracować dzieciakom z naszymi trenerami. Aby grać w pierwszych ligach (najczęściej 8 najlepszych drużyn na Śląsku) musielibyśmy co sezon dobierać kilku zawodników, jak to robią te największe kluby. Przy naszej polityce kadrowej możemy spokojnie grać w II ligach. Daje to możliwość rozwoju zawodnikom na przyzwoitym poziomie.

W pierwszej fazie turnieju (kwalifikacje) - przespaliśmy, aż cztery mecze z rzędu przegraliśmy.Jak się okazało w pierwszym pojedynku zagraliśmy ze zwycięską drużyną Ligi Mistrzów tego turnieju, gdzie polegliśmy 1:4 .Ta porażka w dużej mierze odbiła się cieniem na następnych spotkaniach kwalifikacyjnych.Wszystkie zespoły po kwalifikacjach zostały podzielone na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europejską .Po falstarcie oczywiście trafiliśmy do tej drugiej.I zaczynamy od nowa Liga Europejska. Pierwsze zwycięstwo po namaszczeniu przez trenera Piechniczka .BRAWO!!! Morale rosną...i tak do końca walczymy jak lwy, choć nie było łatwo od zwycięstwa do zwycięstwa.Wygrywamy puchar Ligi Europejskiej.Po rozegraniu w sumie 140 minut na boisku czeka nas ostatnia konfrontacja o super puchar z Kosą Konstancin,która jak burza przeszła przez Ligę Mistrzów.Mecz 1 / 12 min .Finał finałów ,zacięta walka toczyła się na całym boisku do ostatnich sekund .Przegrywaliśmy jedną bramką ostatni stały fragment gry (rzut rożny).Koj wrzuca i głową wbija Kapica-remis-karne.Po raz kolejny nie zawodzi Marszał (świetna obrona).Wspomnę również o zawodnikach z pola ,nikt nie spudłował i Super Puchar jest NASZ!!!!!!! (http://mks2006.futbolowo.pl)