Rozgrywki tegotygodniowe.

W tygodniu swoje mecze rozgrywały młodsze roczniki. Pierwsza drużyna rocznika 2004 pokonała Kolejarza Gliwice 21-0 a druga drużyna w tym roczniku nieznacznie przegrała z Promotorem Zabrze 3-5. Rocznik 2002 pokonał KS Piekary 2-0 a rocznik 2000 wygrał z Szombierkami Bytom 2-1.

W sobotę zapraszamy na dwa mecze na naszym obiekcie z MOSiR Jastrzębie. Rocznik 2001 grający w II Lidze Wojewódzkiej rozegra swój mecz o 11.00. a dwie godziny później w I Lidze Wojewódzkiej swój mecz rozegrają zawodnicy rocznika 2003. O 10.00. na boisku Walki Zabrze juniorzy młodsi rozegrają mecz z Górnikiem Zabrze. Nasi seniorzy o 12.00. rozegrają mecz w Łanach Wielkich z tamtejszym Sokołem.

W niedzielę o 11.00 nasi najstarsi juniorzy na Zaborzu zmierzą się z Concordią Knurów.

W poniedziałek swoje mecze ponownie rozegrają drużyny rocznika 2004. Na Zaborzu o 16.00 spotkają się z Piastem Gliwice i Czarnymi Pyskowice.