Ostatnie mecze.

Zapraszamy na nasz obiekt po raz ostatni przed wakacjami. O 15.00 w sobotę odbędzie się mecz pod egidą rad dzielnicy z Zaborza północ - południe. W czasie jego trwania będzie możliwość spotkania się z wicemistrzem Włoch a jednocześnie zawodnikiem, który swoją przygodę z piłką rozpoczynał na Zaborzu - Łukaszem Skorupskim.

Wracając do rozgrywek ligowych. W sobotę o 11.00 rocznik 2000 gra w Radzionkowie z Ruchem a rocznik 2001 w Pszczynie z Iskrą. O 17.00 na naszym obiekcie seniorzy podejmują Orły Bojszów.

W niedzielę swój przedostatni mecz rozegra rocznik 1999. O 10.00 spotka się z Piastem Gliwice. Ich ostatni mecz odbędzie się w czwartek w Bytomiu Szombierkach.

W najbliższy wtorek, jako gospodarze o 17.00, meczem z Górnikiem Zabrze zakończą ligowy maraton na naszych obiektach zawodnicy rocznika 2000.

Zapraszamy do kibicowania.