Nabór do klas sportowych - IV klasa szkoły podstawowej, I klasa gimnazjum

Młodzieżowy Klub Sportowy "ZABORZE" Zabrze, zaprasza uczniów obecnych klas III SP oraz VI SP do trwjących naborów do klas sportowych o profilu "piłka nożna". Nasz klub w ramach współpracy z Zespołem Szkół Sportowych, oferuje naszym zawodnikom:

- 12 godziny dodatkowych treningów w ramach zajęć szkolnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów;

- Zajęciach na pełnowymiarowym boisku z sztuczną nawierzchnią, w okresie zimowym na hali Pogoń Zabrze;

- Wysoką jakość kształcenia dydaktycznego;

- Fachową opieka psychologiczno - pedagigoczną

- Treningi mentalne

Zapraszamy każdego kto chce wychowywać się w piłkarskim środowisku. Nie ważne czy grałeś, czy dopiero chcesz nauczyć się grać, my Ci w tym pomożemy ! Powstanie oddziałów piłkarskich, umożliwia wysoki rozwój indywidualny zawodników, oraz drużynowy. Po więcej informacji proszę dzwonić pod numer trenerów koordynatorów:

- Przemysław Pakuła 511 636 678

- Sławomir Socha 608 462 507