Bolo.

Miło poinformować, że tradycyjnie w niemieckiej Kolonii odbędzie się w sobotę szóste coroczne spotkanie przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej i byłych reprezentantów kraju z młodymi talentami polskiego pochodzenia na którym będzie nasz były zawodnik i kolega a obecnie gracz TSV Hamburg 1919

Piotr Ziółek "BOLO"

Gośćmi honorowymi będą Wiceprezes ds. zagranicznych PZPN Marek Koźmiński oraz Dyrektor Sportowy Stefan Majewski.

Powyższy przykład jest kolejnym w ostatnim czasie który pokazuje, ze ze szkoleniem w naszym klubie nie jest najgorzej. Dajemy to pod rozwagę rodzicom którzy chcą wybrać klub dla swoich pociech. Ostatnie powołanie do kadry dla Kevina Rockiego czy przykład rocznika 1999, z którego obecnie 5 chłopców gra w Polonii Bytom, czterech w Gwarku Zabrze, trzech w GKS Katowice a jeden w Górniku Zabrze pokazują, że gra na Zaborzu im nie zaszkodziła. Jeśli chcecie wybrać choćby klasę sportową w Gimnazjum, Zaborze wydaje się dobrym wyborem.